Mała inwestycja, która zmniejsza koszty amunicji o 50%!

I to bez wychodzenia z domu!


Kurs On-Line* Samodzielnej Elaboracji Amunicji

*Dostępne są również warsztaty na żywo. O tym za chwilę!

o

Na pewno czujesz to i wiesz, że strzelanie jest świetną zabawą i fantastycznym sportem!
"Ale drogim..."
- dopowie każdy, kogo chcesz zarazić swoją pasją, prawda?

Są trzy metody oszczędnego strzelania:

Image Strzelaj dużo jak zawodowiec Zobacz jak
 1. 1

  kosztowna

  kupowanie amunicji po kilka - kilkanaście tysięcy sztuk – oszczędność 10%

 2. 2

  negocjowanie ceny

  nie zbyt często możliwe – oszczędność rzędu 5%

 3. 3

  samodzielna elaboracja (wytwarzanie) amunicji

  oszczędność nawet do 50%!​

Ostatni z tych sposobów wybierają najlepsi strzelcy na całym świecie. Zwłaszcza czołowi zawodnicy wymagających konkurencji dynamicznych (IPSC) i długodystansowych (strzelania powyżej 300 m).

background

Czy chcesz dołączyć do tego elitarnego grona?

Jeżeli TAK i nie boisz się nowych rzeczy – czytaj dalej! W przeciwnym razie opuść tę stronę.

Nawet, jeżeli umiesz już zupełnie samodzielnie przygotować, ustawić i wyregulować sprzęt, dobrać komponenty, ilość prochu i wykonać amunicję - wiesz jak trudny jest dostęp do rzeczowej wiedzy przekazanej w prosty sposób – dla początkujących.​

Sam pamiętam ile ciężkiej pracy, poszukiwań i godzin nad książkami włożyłem w naukę i przygotowanie do wykonania swojej pierwszej partii amunicji.Teraz Ty potrzebujesz tej wiedzy i możesz ją dostać w przystępnej formie!

Posłuchaj mojej historii i przekonaj się dlaczego powinieneś sprawdzić ten kurs:

To jest nagranie z warsztatów na żywo.

Sorry za ręce w kieszeni ale to były zajęcia dla znajomych strzelców. ;)

Zobacz też, co się dzieje kiedy ktoś, bez odpowiedniej wiedzy, próbuje sam zrobić amunicję...

image Image

Uszkodzenie broni to najlepsze, co może się stać, gdy popełnisz poważny błąd przy wytwarzaniu amunicji.

Jeżeli dzisiaj pójdziesz kupić sprzęt do elaboracji, to dostaniesz zestaw, w którym będzie wszystko, co może kiedykolwiek być Ci przydatne. Tymczasem wielu z tych rzeczy, których cena przekracza cenę tego kursu, nie potrzebujesz.

Sprzedawca oferuje Ci te akcesoria, bo komuś bez wiedzy łatwiej jest użyć dedykowanych i wstępnie skalibrowanych sprzętów, niż uniwersalnych.​

Oczywiście są również nieuczciwi ludzie, którzy zwyczajnie oferują rzeczy niepotrzebne lub dużo droższe, tylko ze względu na własny zysk.

background
Image
Mateusz Stanisz
“Jestem byłym oficerem wojska. Strzelam od 20 lat ze wszystkiego od ASG, przez wiatrówki, broń strzelecką każdego typu, aż po 122 mm haubice (na naprawdę duże dystanse). Jestem absolwentem pięcioletnich studiów uzbrojeniowych na Wojskowej Akademii Technicznej, których program obejmował konstrukcję broni i amunicji, jak również balistykę wewnętrzną, zewnętrzną i terminalną. W ramach pracy magisterskiej zaprojektowałem składany do postaci pudełka pistolet maszynowy. Ukończyłem studia podyplomowe z rzeczoznawstwa uzbrojenia. Posiadam tytuł czeladniczy w zawodzie rusznikarza. Mam 4 różne pozwolenia na broń, w ramach których posiadam 48 egzemplarzy broni palnej. Do większości z nich sam wykonuję amunicję. Założyłem i prowadzę stowarzyszenie kolekcjonerów broni. Posiadam własną strzelnicę. Jestem członkiem MENSY. Prowadzę blog o broni i kanał na YouTube”

Ukończyłem studia uzbrojeniowe na Wojskowej Akademii Technicznej i mam dużą wiedzę o amunicji. Pomimo tego, fachowa literatura i specjalistyczny sprzęt do samodzielnej elaboracji, były trudnym tematem.​

Kiedy już je opanowałem, zauważyłem, że w środowisku strzeleckim brakuje rzetelnej ale łatwej do przyswojenia wiedzy o elaboracji.

Na początku nie miałem zamiaru zajmować się tą sprawą, bo uważałem, że „dla chcącego nic trudnego” i że każdy musi sobie jakoś radzić. Ja dałem radę, to inni też dadzą.​

Jednak w pewnym momencie zacząłem dostawać liczne prośby o pomoc lub przygotowanie materiałów do nauki. Przypomniałem sobie, że nawet mi, pomimo ukończonych studiów uzbrojeniowych, bardzo powoli szła kiedyś nauka elaboracji.

Te liczne prośby i pamięć, jak trudno jest zacząć elaborację, utwierdziły mnie w tym, że warto, żebym przygotował taki kurs, bo mam na niego dobry pomysł.

Co mam czego nie mają inni instruktorzy? Przez cały okres szkoły oficerskiej byłem uczony jak metodycznie i skutecznie szkolić innych najprostszymi i najskuteczniejszymi metodami, praktykowałem różnorakie formy szkolenia w środowisku cywilnym i wojskowym oraz przede wszystkim to, że sam przeszedłem drogę, którą Ty rozpoczynasz i wiem jak chciałbym być uczony.


OPINIE O KURSIE

image Image image

Witam,

Kilka słów o kursie elaboracji.
Jestem od lat związany z bronią, prowadzę strzelnicę Parabellum, ale nie jestem jej właścicielem. (...)

Mam sprzęt do elaboracji, który czeka w pudełkach. Wykonałem stoły, mam pomieszczenie (więcej niż potrzeba, aby zacząć robić amunicję w różnych kalibrach bo też mam wiele sztuk broni).

I co - jeszcze nie zrobiłem nawet jednej sztuki.

Dlaczego - bo mam do niej tani dostęp.

Postanowiłem, że zaczynam,

trafiłem na ten internetowy kurs i powiem o nim, że jestem mile zaskoczony (chociaż coś już wiem o elaboracji).

Ważnym elementem tego wykładu jest tablica, na której zapisywana jest omawiana tematyka. Przemawia to do wyobraźni i łatwiej wszystko połączyć.

Kiedyś organizowaliśmy na strzelnicy kurs związany z elaboracją, ale słuchając tylko tego co mówił prowadzący było to dość skomplikowane.
Dodatkowo byli też słuchacze, którzy ciągle przerywali, ponieważ chcieli dowiedzieć się rozwiązania swoich problemów.
Kurs się tak przedłużył, że wiele tematów nie omówiono.

Plus dla tego kursu to tablica (pobudza wyobraźnie) i to że nie można przerywać prowadzącemu.

Również, można wracać do tematu już omówionego.

Praktyka z prasami też poprawnie, ponieważ były zbliżenia, a tematyka na prasach kolejno omówiona.
Tematy nie były skomplikowane, czekam na drugi etap kursu - amunicja karabinowa)

Również chciałbym uczestniczyć w kursie snajperskim, (...).

Pozdrawiam
Leonard Grzelak


Skupmy się na celu - wykonaniu amunicji, a teorię ograniczmy do rozsądnego minimum.


Image

Na warsztatach, które przygotowałem dla małej grupy znajomych, nagrałem serię krótkich, ułożonych w odpowiedni sposób, materiałów filmowych, które wprowadzą Cię po kolei w zagadnienia elaboracji amunicji, od ogólnych podstaw, do konkretnych szczegółów.​

Dodatkowo w minimalnej ale niezbędnej ilości uzupełniam je tekstem, tabelami, arkuszami kalkulacyjnymi i fotografiami.

Wystarczy, że zapoznasz się z materiałami kolejno, tak jak są ułożone. Co więcej, jeśli chcesz do czegoś wrócić – masz to zapewnione w łatwy sposób. Wykłady nie trwają po dwie godziny. Są podzielone na bardzo krótkie, logiczne fragmenty, żeby łatwiej było je odszukać, gdy zajdzie taka potrzeba.

​Jeśli nie masz jeszcze oprzyrządowania – dowiesz się o wszystkim, czego potrzebujesz.​

Treść Kursu Samodzielnej Elaboracji Amunicji została przygotowana dla dwóch najpopularniejszych rodzajów sprzętu – pras progresywnych i jednostanowiskowych. Dodatkowo zostały omówione wszystkie ich wady i zalety. Możesz, więc śmiało zdecydować się na ten kurs – Twój sprzęt został w nim omówiony!​


  Zobaczysz między innymi:
 • czego potrzebujesz,
 • jak ustawiać sprzęt,
 • jak go regulować,
 • jak kontrolować wykonaną amunicję,
 • jakie są wymagania w stosunku do konkretnych rodzajów amunicji,
 • jak zacząć ekonomicznie
 • i czy potrzebujesz czegoś więcej.

Kurs Samodzielnej Elaboracji Amunicji został oparty o przykład naboju 9 x 19 mm Parabellum / Luger, ponieważ jest on prawdopodobnie najpopularniejszym stosowanym nabojem i najczęściej elaborowanym.

Sprawdź też Kurs Elaboracji Amunicji Karabinowej i Śrutowej!

​Kurs jest skupiony na tym, żeby przekazać wiedzę w prosty sposób, łatwy do przyswojenia. Bez zbędnej teorii. Ale uwaga! Pewna doza teorii jest potrzebna, żebyś wiedział, co robisz. Inaczej, po wielu dobrze wykonanych czynnościach, nie będziesz w stanie dostrzec błędu, jeśli taki popełnisz.

Nie usłyszysz tu „kup prasę z ustawionymi matrycami”. Może jeszcze tego nie rozumiesz ale musisz wiedzieć jak zrobić to samemu, żeby nie kupować kolejnego kursu albo prosić kogoś, żeby wyregulował Twój sprzęt, bo sam tego nie potrafisz, kiedy przejdziesz z elaboracji naboju 9 x 19 mm para na elaborację dowolnego innego.​

Image

Oczywiście to nie jest jedyna opcja. Możesz kupić gotowy sprzęt, za duże pieniądze, z ustawionymi matrycami i obejrzeć kilka filmików na YouTube. Zrobisz wtedy amunicję, która zazwyczaj nie powinna Cię zabić, więc wybór należy do Ciebie.

Kurs Samodzielnej Elaboracji Amunicji wyposaży Cię w wiedzę, która pozwoli Ci elaborować wszystkie naboje pistoletowe i rewolwerowe oraz dodatkowo amunicję karabinową, służącą do strzelań dynamicznych i strzelań do 200 m.

​Celowo nie zamieszczam w tym materiale szczegółów o precyzyjnej amunicji, żeby kurs był prostszy (i znacznie tańszy) oraz żeby łatwiej było Ci się nauczyć podstaw.​

Kurs jest kompletny, więc nie będziesz musiał spędzać tygodni w książkach, na forach internetowych i prosząc innych o radę lub pomoc. Zamiast tego będziesz mógł już po dwóch tygodniach (lub szybciej) rozpocząć naprawdę samodzielną elaborację amunicji. Zaoszczędzisz czas!

Uczestnictwo w kursie pozwoli Ci łatwo zdecydować jakiego sprzętu potrzebujesz, a jaki jest zbędnym wydatkiem. Nie dasz się naciągnąć!​

Będziesz potrafił samodzielnie złożyć, wyregulować i konfigurować sprzęt – w tym prasy, matryce, dozowniki prochu i wagi. Poradzisz sobie samodzielnie z każdym sprzętem!

​Bez problemu znajdziesz odpowiednie naważki prochu do swojego naboju, korzystając ze sprawdzonych, bezpiecznych źródeł. Nie będziesz musiał ryzykować ze złotymi radami z internetowych forów!

  Jednak przede wszystkim Kurs Samodzielnej Elaboracji Amunicji pozwoli Ci:
 • trenować znacznie taniej,
 • a to znaczy, że możesz więcej strzelać,
 • mieć większą frajdę,
 • szybciej się rozwijać,
 • osiągać lepsze wyniki,
 • być lepszym strzelcem niż dotychczas
 • i zyskać uznanie wśród znajomych!

Pozwól, że Ci w tym pomogę!
Zapisz się na Kurs Samodzielnej Elaboracji Amunicji 
i zmniejsz wreszcie koszty strzelania!


Cena tego kursu to 497 zł.


  Ta inwestycja zwróci Ci się na jeden lub kilka sposobów. Na przykład:
 • już po pierwszym 1000 strzałów swoją własną amunicją (taką ilość wykonasz w jedno popołudnie);
 • przez to, że nie kupisz zbędnego sprzętu i będziesz wiedział, które urządzenia są warte swojej ceny;
 • przez czas zaoszczędzony na szukaniu informacji w internecie, sklepach i książkach;
 • przez brak ryzyka uszkodzenia broni.

Mimo, że ta cena jest rozsądna, mam dla Ciebie propozycję – jeżeli nie przeszkadzają Ci materiały z warsztatów na żywo (przykład widziałeś powyżej) to kup ten kurs teraz, ponieważ dopóki nie nagram dedykowanych treści wideo

obniżyłem cenę na

197 zł!

Jeżeli chcesz oszczędzić, nie tylko na amunicji ale również na kursie – nie czekaj, bo cena wzrośnie!

TAŃSZE WARSZTATY NA ŻYWO!
Za wiedzę, którą ja Ci przekazuję zapłacisz tylko raz! Co to oznacza? Jeżeli zdecydujesz się na praktyczny trening zdobytych umiejętności i zapiszesz się na warsztaty na żywo - zapłacisz za nie odpowiednio niższą cenę.

​Możesz również zapisać się bezpośrednio na zajęcia warsztatowe ale pamiętaj, że więcej wynosisz z praktyki, do której jesteś przygotowany, niż z takiej, na którą przyjedziesz "z partyzanta".​

Ponadto, ze względu na Kursy Snajperskie, które angażują większość mojego czasu - Warsztaty z Elaboracji będą odbywały się relatywnie rzadko.

Niżej możesz sprawdzić aktualnie dostępne terminy i zarezerwować miejsce.


GWARANCJA SATYSFAKCJI!​
Kurs zawiera całą niezbędną Tobie wiedzę ale żebyś mógł osobiście się o tym przekonać daję Ci możliwość rezygnacji z uczestnictwa w ciągu 14 dni i zwrot 100% ceny Kursu Samodzielnej Elaboracji Amunicji.​

POMOC ONLINE!
Jeżeli uznasz, że kurs stanowi zbyt dużą wartość, żeby z niego rezygnować ale nadal nie rozumiesz jakiegoś zagadnienia lub potrzebujesz dodatkowej informacji – daję Ci prawo do konsultacji e-mailowych, przez pierwszy miesiąc od rozpoczęcia przez Ciebie kursu. Na wszelkie pytania odpowiadam w sekcji pytań i odpowiedzi kursu, więc zawsze będziesz mógł do nich wrócić.

Możliwość zadawania pytań otrzymasz w cenie kursu i gwarantuję Ci również dostęp do wszystkich aktualizacji (nowych nagrań w lepszej jakości, dodatkowych materiałów etc.) jeżeli takie się pojawią.​

Mateusz Stanisz

PS. W czasie potrzebnym na zapoznanie się z tą ofertą już niedługo będziesz w stanie wykonać 100 szt. naboi 9 x 19 mm Parabellum! Nie trać więc czasu i podejmij decyzję – do zobaczenia na kursie!

Jeżeli, z jakiejś przyczyny, nie jesteś jeszcze pewny lub aktualnie nie możesz uczestniczyć w Kursie - zapisz się na poniższą listę e-mailową.

​Zostaniesz poinformowany o kolejnych terminach, edycjach, promocjach i aktualizacjach kursu.

Otrzymasz też ciekawe materiały dotyczące elaboracji amunicji.

background
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności