Szkolenie Pistolet Poziom 1


To szkolenie głównie dla osób już posiadających swoją broń.
Jednak zapraszam również mundurowych, którzy nie mogą zabrać broni służbowej i tych, którzy jeszcze nie posiadają własnego pistoletu.Szkolenie będzie prowadzone w kierunku pistoletu bojowego / dynamicznego / obronnego jako kontynuacja "Poziomu 0".Kurs będzie odbywał się na następujących zasadach:

Miejsce: Zależnie od terminu - sprawdź w GRAFIKU

Czas: ~ 6 godzin (+ 1 godzina przerwy)

Koszt:
+ z własną bronią: 597 zł
+ z naszą bronią, amunicją, kaburą, ładownicą: 597 zł + 2,5 zł x ilość strzałów (zwykle 150 - wtedy cena całości to ~ 973 zł)
+ istnieje możliwość korzystania ze swojej broni i amunicji zapewnianej przez nas na szkolenie (9 x 19 mm P) - 1,60 zł /nabój [PFA, z nowych elementów, nie reelaborowana].

Amunicja: trzeba zabrać 200 szt., z reguły nie wykorzystujemy wszystkiego

Wyposażenie: pistolet, 2 magazynki, zbijaki, pas, kabura, ładownica.

Zakres: rozszerzenie tematów postawy i chwytu, ciąg kaburowy, wymiany magazynka, wysoka gotowość, strzelanie szybkie. Dodatkowo wstęp do strzelania dubletami i do usuwania zacięć broni.

Wymagania: Nie ma konieczności uczestnictwa w zajęciach Poziom 0 ale należy potrafić przyjąć poprawną postawę strzelecką, mieć wyuczony chwyt broni, opanowane celowanie i ściąganie spustu, ładowanie i przeładowanie, wyprowadzenie broni na cel. Dodatkowo użycie kabury, niska gotowość.Tematycznie będzie to szkolenie pod kątem bojowym / obronnym / dynamicznym.