Wirtualna Sekcja Strzelecka - Strzelba Poziom 0, to już czwarty z naszych programów treningowych.

Wyjątkowość
tego systemu polega na dobrze ułożonym tematycznie i dostosowanym obciążeniowo treningu, który wykonujesz na zasadzie powtarzania czynności wskazanych na ekranie.


Zamiast suchej rozpiski albo zdjęć otrzymasz kilkadziesiąt materiałów video, w tym nagrań z objaśnieniem, co masz ćwiczyć, jak i dlaczego w taki sposób. Na początku zapoznasz się z zasadami korzystania z kursu. Tym, jak ćwiczyć efektywnie, jak można elastycznie modelować obciążenie treningowe itd. Później możesz przejść do treningu na pierwszy tydzień. Znajdziesz tam trzy dni w których wykonujesz właściwy trening. W modułach dni umieszczone są:

+ nowe techniki
+ kontrola broni przed i po treningu
+ rozgrzewki
+ opcjonalny, wzmacniający trening fizyczny
+ i przede wszystkim animowane video, które będzie Twoim treningiem strzeleckim.

Jak działa praca z animacjami?
Na początku
zobaczysz nazwę trenowanego elementu, później animację przypominającą, a następnie serię powtórzeń, w formie sceny, jak na strzelnicy. Twoja rola to wykonanie danej techniki, celując w cel pojawiający się na ekranie i zasymulowanie strzału (ściągnięcie spustu).

Animacje zawierają
system skalowania tak, że możesz odwzorować wielkość celi, jakbyś znajdował się w konkretnej odległości od nich. Standardowo jest to 10 metrów.

Czy to działa?
Zdecydowanie tak. Wszystkie czynności, które wykonujesz do momentu wyjścia pocisku z lufy, będą tutaj trenowane. Na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym nie potrzeba nic więcej. Potwierdziliśmy to w kursach pistoletowych i karabinowym.

Czego nauczysz się w tej części kursu?
+ chwyt broni
+ postawa strzelecka
+ zasady celowania
+ ściąganie spustu
+ niska i wysoka gotowość
+ wejście w postawę strzelecką
+ naturalny punkt celowania
+ doładowanie bojowe
+ ładowanie magazynków metodą 'górną' i 'dolną'
+ kiedy zabezpieczać i odbezpieczać broń
+ postawa sportowa pod kątem zawodów dynamicznych
+ jak wykonywać mniej ruchów i być szybszym
+ jak poprawnie przeładować 'pompkę'
+ a
przede wszystkim zakodujesz do pamięci mięśniowej fundament posługiwania się strzelbą, który pozwoli Ci później trenować samodzielnie i dużo szybciej osiągać efekty.

Zacznij ćwiczyć teraz! Kupuję!

Kliknij na przycisk powyżej, aby przejść do formularza